Hotel pro psy v Rakovníku

Hotel pro psy se nachází v klidném prostředí na okraji města Rakovníka cca 50 km západně od Prahy.

Zařízení splňuje veškeré veterinární a hygienické předpisy a provoz je schválen Krajskou veterinární správou.

Obsluha v hotelu je na profesionální úrovni. Nejen odborným vzděláním, ale také díky 30ti leté praxi v chovu psů a proto Vám můžeme nabídnout stoprocentní péči o Vaše pejsky.

V areálu bydlíme takže vše máme pod kontrolou 24 hodin denně.

Máme k dispozici oplocený areál o rozloze 2 ha.

Ubytování

Můžeme nabídnout několik druhů ubytování a vzhledem k vytápěným prostorám je možné ustájit psy všech kategorií jak v letních tak v zimních měsících.

 • Samostatné výběhy o minimální velikosti 2 × 11 m, které mají zastřešené zázemí s boudou v zadní části a zastřešené ležení v části přední.
 • Samostatné kotce umístěné ve zděné vytápěné budově s výlezem do zastřešeného venkovního výběhu.
 • Případně můžeme nabídnout kombinaci těchto dvou typů ubytování, které je vhodné především pro panelákové psy. V tomto případě je pes ustájen uvnitř a pravidelně se vypouští na venčení do venkovních výběhů.

Vše si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Pokud nás chcete navštívit a prohlédnout si osobně kde bude Váš pejsek ubytován tak prosím využijte našich návštěvních hodin středa – čtvrtek - neděle od 10.00 – 12.00 hodin. Děkujeme.

Příjem a výdej psů

Čas pro příjem a výdej psů není striktně určen a většinou se řídí dle dohody s Vámi. Obecně však platí, že příjem a výdej je možný v časovém rozmezí od 8.30 hodin ráno do 16.00 odpoledne.

Podmínky pro přijetí pejska do hotelu:

 • Platné očkování proti vzteklině, psince, infekční hepatitidě, parvoviroze, parainfluzee. Očkování musí být provedeno minimálně 21 dní před nástupem do hotelu a nesmí být starší 12ti měsíců (očkovací průkaz nutno přivézt sebou, zůstane u nás uložen po dobu pobytu pejska)
 • Dobrý zdravotní stav (bez klinických příznaků infekčního onemocnění a bez kožních problémů)
 • Pes musí být zbaven ektoparazitů (blechy, apod.) nejlépe aplikací spotu nebo antiparazitního obojku
 • Problémové psy je možno přijmout pouze po předchozí domluvě s tím, že cena za ubytování bude zvýšena podle náročnosti péče.
 • Štěnata mladší 4 měsíců do hotelu nepřijímáme.
 • Štěňata ve věku 4 – 6ti měsíců přijímáme pouze na krátkodobý pobyt do sedmi dnů( včetně dne nástupu a výdeje ) Při příjmu musí být štěně plně v imunitě proti všem infekčním chorobám a musí být v rozmezi 5 - 10 dní před nástupem ošetřeno proti vnitřním a vnějším parazitům.
 • U štěnat požadujeme potvrzení veterináře o zdravotním stavu štěněte ne starší 24 hodin před nástupem do hotelu.
 • Doporučujeme ubytování štěněte konzultovat v dostatečném časovém předstihu.

Krmení

Psi jsou standartně krmeni 1 × denně granulovanou stravou případně konzervami. Používáme prémiová a superprémiová krmiva.

Samozřejmě jsme schopni krmení přizpůsobit dle Vašeho požadavku (nutno domluvit předem). Četnost krmení u štěňat, starších a nemocných psů je upravena dle individuálních požadavků.

Pokud je Váš pes kvůli zdravotním potížím krmen speciální veterinární stravou, je nezbytné abyste toto krmivo dodali v dostatečném množství při nástupu psa do hotelu.

Ceník – orientační (aktualizace 3. 11. 2019)